Новинка

Світлодіодний настінний світильник 788W39325 BK+SM+AM
1 420 ₴
- В наявності 9 од.
- Код: LVS5478
+380 (68) 402-01-85
Наталяповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колір металу : чорний
Джерело світла: LED 5W 4000K
Розмір бра: 500*120*150 мм (150 мм - від стіни)
(розміри підвіса: 120*370 мм)
Матеріал плафонів: скло
Настінна основа: 100*25 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Виробник | Levistella |
| Країна виробник | Китай |
| Форма плафона | Циліндр |
| Потужність | 5 Вт/год |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Колірна температура | 4000К |
| Колір плафона | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал для корпусу | Метал + скло |
| Матеріал плафона | скло |
| Тип світильника | настiнний |
| Потужність, W | 5W |
| Температура світла, К | 4000K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 420 ₴

