Новинка

Світлодіодний настінний світильник 788W39344 AB+CL+AM+SM
1 775 ₴
- В наявності 9 од.
- Код: LVS5472
+380 (68) 402-01-85
Наталяповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колір металу : бронза
Джерело світла: LED 12W 4000K
Діаметр LED кільця: 345 мм
Діаметр плафонів: 1*80 мм ; 2*100 мм
Від стіни : 100 мм
Матеріал плафонів: скло
Настінна основа: 100*25 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Колір | Бронзовий |
| Колір арматури (підстави) | Бронза |
| Виробник | Levistella |
| Країна виробник | Китай |
| Форма плафона | Кругла |
| Потужність | 12 Вт/год |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Колірна температура | 4000К |
| Колір плафона | Чорний, Прозорий, Бронза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір корпусу | Бронза |
| Матеріал плафона | скло |
| Тип світильника | настiнний |
| Потужність, W | 12W |
| Температура світла, К | 4000K |
| LED підсвічування | Да |
| Розмір кріплення | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 775 ₴

