
Велика сітка для мангалу (LV20016845)
220 ₴
- В наявності 9 од.
- Код: LVS2316
+380 (68) 402-01-85
Наталяповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розміри - 68x54см
Розмір робочої поверхні - 54x38см
Матеріал - хромована сталь
Матеріал ручки - дерево
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Levistella |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення решітки | Універсальна |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Хромована сталь |
| Матеріал ручки | дерево |
| Довжина робочої поверхні | 540 мм |
| Ширина робочої поверхні | 355 мм |
| Довжина ручки | 250 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір корпусу | хром |
| Матеріал для корпусу | метал / деревина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 220 ₴

