Новинка

Світильник лінійний 78020-BL03 BK 20W (530мм) для текстильної трекової системи
1 271 ₴
- В наявності 2 од.
- Код: LVS4978
+380 (68) 402-01-85
Наталяповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник лінійний 78020-BL03 BK 20W (530мм) для текстильної трекової системи
Джерело світла: LED
Потужність: 20W
Робоча напруга: DC 48V
Температура світла: 4000К
CRI: 80
Розміри: (дшв) 530х33х43мм
Матеріал світильника: алюміній
Колір світильника: чорний
Матеріал кріплення - пластик
Тип кріплення - текстильна трекова система
Джерело світла: LED
Потужність: 20W
Робоча напруга: DC 48V
Температура світла: 4000К
CRI: 80
Розміри: (дшв) 530х33х43мм
Матеріал світильника: алюміній
Колір світильника: чорний
Матеріал кріплення - пластик
Тип кріплення - текстильна трекова система
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Levistella |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED підсвічування | Да |
| Матеріал для корпусу | Алюміній |
| Потужність, W | 20W |
| Робоча напруга | DC 48V |
| Температура світла, К | 4000K |
| Тип кріплення | текстильна трекова система |
| Тип світильника | трековий |
| Колір корпусу | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 271 ₴






