
Накладний світильник 903COB-M800W LED 7W 4000K
284 ₴
- В наявності 6 од.
- Код: LVS1428
+380 (68) 402-01-85
Наталяповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодний світильник білий з довжиною 80см 903COB-M800W
Накладної сучасний світильник
Розмір: 60х800мм
Тип: накладний
Тип: led
Потужність: 7W
Колір світіння: 4000К (нейтральний, білий)
Колір: білий
Матеріал: метал
Накладної сучасний світильник
Розмір: 60х800мм
Тип: накладний
Тип: led
Потужність: 7W
Колір світіння: 4000К (нейтральний, білий)
Колір: білий
Матеріал: метал
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Levistella |
| Тип світильника | Накладний |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED підсвічування | Да |
| Довжина: | 800 мм |
| Діаметр, мм | 60 |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал для корпусу | Метал |
| Потужність, W | 7W |
| Температура світла, К | 4000K |
| Тип кріплення | стельове коло |
Інформація для замовлення
- Ціна: 284 ₴

