Новинка

Світильник пластиковий 78006-BL01 (95мм) для текстильної трекової системи
334 ₴
- В наявності 9 од.
- Код: LVS4954
+380 (68) 402-01-85
Наталяповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник пластиковий 78006-BL01 (95мм) для текстильної трекової системи
Джерело світла: LED
Потужність: 6W
Робоча напруга: DC 48V
Температура світла: 4000К
CRI: 80
Діаметр плафона: 95мм
Матеріал плафона: пластик
Колір плафона: білий
Матеріал кріплення - пластик
Тип кріплення - текстильна трекова система
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Levistella |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED підсвічування | Да |
| Дизайн плафона, мм | 95 |
| Матеріал плафона | пластик |
| Потужність, W | 6W |
| Робоча напруга | DC 48V |
| Температура світла, К | 4000K |
| Тип кріплення | текстильна трекова система |
| Тип світильника | трековий |
| Колір плафона | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 334 ₴



